<p style="text-align: center;"><strong>متن آهنگ سینا سرلک چیزی بگو</strong></p> <p style="text-align: center;">خواب بدی دیدم، حالِ بدی دارم .</p> <p style="text-align: center;">می ترسم از اینکه، چشم از تو بردارم</p> <p style="text-align: center;">باید از این کابوس سمتِ تو برگردم</p> <p style="text-align: center;">لب هام میلرزن، حرفامو گم کردم.</p> <p style="text-align: center;">چیزی بگو من از سکوت خونه می ترسم</p> <p style="text-align: center;">از خاطراتی که باهام میمونه می ترسم</p> <p style="text-align: center;">از حرف هایی که تو دلت پنهونه میترسم</p> <p style="text-align: center;">از بازیایِ این دل دیوونه میترسم</p> <p style="text-align: center;">چیزی بگو من از سکوت خونه می ترسم</p> <p style="text-align: center;">از خاطراتی که باهام می مونه می ترسم</p> <p style="text-align: center;">از حرف هایی که تو دلت پنهونه می ترسم</p> <p style="text-align: center;">از بازیای این دل دیوونه می ترسم</p> <p style="text-align: center;"></p> <p style="text-align: center;"></p> <p style="text-align: center;">انگار دل تنگی افتاده دنبالم چیزی بگو شاید بهتر بشه حالم</p> <p style="text-align: center;">باید که دستای نوازشم باشی</p> <p style="text-align: center;">تنها تو میتونی</p> <p style="text-align: center;">آرامشم باشی</p> <p style="text-align: center;">چیزی بگو</p> <p style="text-align: center;">من از سکوته خونه میترسم</p> <p style="text-align: center;">از خاطراتی که باهام میمونه میترسم</p> <p style="text-align: center;">از حرفایی که تو دلت پنهونه میترسم</p> <p style="text-align: center;">از بازیای این دله دیوونه میترسم</p> <p style="text-align: center;"><a rel="nofollow,noreferrer" href="https://musicdel.ir/single-tracks/1256/">https://musicdel.ir/single-tracks/1256/</a></p>

آهنگ جدید رضا شیری و رائین به نام «موهات»

آهنگ جدید پازل بند به نام «نگم برات»

آهنگ جدید مجید خراطها به نام «چشماتو وا کن من روبروتم»

آهنگ جدید محمدرضا شجریان به نام «صحبت حکام ظلمت شب یلداست»

آهنگ جدید امو بند به نام «بی معرفت»

چرا موسیقی غمگین اینقدر محبوب است؟

آهنگ جدید سینا سرلک به نام «چیزی بگو»

ترسم ,میترسم ,چیزی ,دیوونه ,پنهونه ,خاطراتی ,دیوونه میترسم ,پنهونه میترسم ,باهام میمونه ,سکوت خونه ,سینا سرلک
مشخصات